MARKI WŁASNE
Spełnimy Twoje marzenie o marce własnej.

 

Zaopiekujemy się Twoim produktem.

Dajemy pełne wsparcie od pomysłu do wprowadzenia produktu na rynek.

Jesteśmy polskim producentem i świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Dział handlowy dokona analizy oferty, przygotujemy dla Ciebie szczegółowy cennik dotyczący opracowania receptur kosmetycznych, niezbędnych badań produktów, produkcji czy kosztów związanych z opakowaniem. Podczas wdrażania Twojego produktu na rynek wspieramy Ciebie naszym działem Kontroli Jakości. Pomożemy w przepisach związanych z rozporządzeniem kosmetycznym, oznakowaniem produktu, projektem graficznym i komunikacją marketingową.  Porozmawiamy o aspektach technologicznych, marketingowych i ekonomicznych projektu. Świadczymy doradztwo w zakresie surowców i opakowań. Na podstawie szczegółowych danych będziemy mogli dokładnie oszacować koszt produktu.

 Tworzymy receptury i współpracujemy z najlepszymi technologami.
Opracowujemy różnorodne formuły kosmetyczne.

Co możemy stworzyć dla Ciebie ?

Współpracujemy z zespołem badawczym w celu zapewnienia odpowiedniej technologii i jakości produktu oraz nad zapewnieniem odpowiedniej dokumentacji. Dział kontroli Jakości przygotuje dokumentacje produkcyjną. Cały proces produkcyjny realizowany jest zgodnie z dobrymi praktykami produkcyjnymi (GMP) zgodnie z ISO 22716:2009. Wspieramy Twój produkt w rozwoju. Receptury są dostosowywane do wymagań prawnych na terenie UE.

 


 

Ubierzemy Twój produkt.

Zapewniamy pełne wsparcie przy projektach graficznych etykiet i opakowań, wyborze opakowań lub ich elementów oraz konfekcjonowanie produktów (Co-packing).

Mamy nieograniczone możliwości, współpracujemy z wieloma producentami z tej branży. Zapakujemy Twoje kosmetyki w butelki, słoiki czy tuby.  Porozmawiajmy czego potrzebujesz, a my przygotujemy wizualizację opakowania i projekt graficzny. Służymy wsparciem w zakresie zgodnej z prawem komunikacji marketingowej i wizualnej produktu.

 


 

Przygotujemy badania i rejestrację Twoich kosmetyków

Zlecamy badania laboratoryjne kosmetyków pod kątem zgodności z przepisami UE, przygotujemy Raporty Oceny Bezpieczeństwa i notyfikacje w europejskim Portalu Zgłaszania Produktów Kosmetycznych CPNP.

Twój produkt musi być bezpieczny dla zdrowia ludzi, dlatego wykonamy wszystkie niezbędne badania, aby wprowadzić produkt do obrotu. Doradzimy w zakresie szczegółowych pytań związanych z wprowadzeniem produktu na rynek oraz w przypadku kontroli inspekcji państwowych i wszelkich niepokojących sytuacji.

 


 

Pełna Poufność Produkcji

Produkcja marki własnej kosmetyków pod Twoim logo.

W zakładzie pracuje wykwalifikowany, doświadczony i zgrany zespół, a nasza produkcja odbywa się zgodnie z wymogami jakościowymi. Dysponujemy wieloma urządzeniami, które pozwalają na wytworzenie różnorodnych produktów pod względem składu jak i opakowania. Maszyny do konfekcji kosmetyków umożliwiają dozowanie masy do zróżnicowanych typów opakowań kosmetycznych. Gotowe produkty możemy etykietować i znakować w wykorzystaniem etykiet na roli.

Posiadamy numer identyfikacyjny dla wykazu zakładów wytwarzających produkty kosmetyczne wg zasad Dz.U.2018.2227.