Jesteśmy rodzinną firmą, której historia sięga 1995 roku. Od samego początku inspirujemy się naturą, tworząc specjalistyczne kosmetyki i leki homeopatyczne. Z pasją i zaangażowaniem opracowujemy kolejne receptury, umieszczając w naszych produktach wysokiej jakości surowce roślinne.

 

Produkujemy leki homeopatyczne, których nieoceniony wpływ na zdrowie człowieka znany jest od setek lat. Robiąc ukłon w stronę natury, tworzymy preparaty zgodnie z zasadą, że „podobne leczy podobne”. Polega ona na tym, że osoba chora przyjmuje substancje, które w dużej dawce spowodowały takie objawy, jak sama choroba, natomiast wielokrotnie rozcieńczone wspomagają siły odpornościowe organizmu i wykazują właściwości lecznicze.

Przy tworzeniu kosmetyków łączymy fachową wiedzę i doświadczenie całego zespołu. W jego skład wchodzą chemicy, biolodzy i kosmetolodzy. Siłą naszego zespołu są kobiety, które tworzą produkty również dla siebie, stąd gwarancja jakości i skuteczności naszych preparatów.

 

Naszym kontrahentom oferujemy produkcję marek własnych na zlecenie oraz konfekcjonowanie i pakowanie leków oraz kosmetyków. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dlatego też pracujemy zgodnie ze standardami Dobrej Praktyki Wytwarzania – GMP.