Olej z Rokitnika z uk- Odkryj Siłę Natury dla Zdrowej Skóry i Włosów

Olej z rokitnika z uk, znany również jako „sea buckthorn oil”, po pierwsze, jest to naturalny eliksir. Pochodzi z dzikich krzewów rosnących na brytyjskich wybrzeżach. Bogaty w witaminy, minerały i kwasy tłuszczowe, olej z rokitnika z Wielkiej Brytanii po trzecie, oferuje kompleksową pielęgnację skóry. Oraz włosów, zapewniając im zdrowie, blask i witalność.

Korzyści Oleju z Rokitnika:

  • Intensywne Nawilżenie: Olej z rokitnika głęboko po trzecie, penetruje skórę i włosy, nawilżając je od środka i zapobiegając utracie wilgoci.
  • Odżywienie i Regeneracja: Dzięki zawartości kwasów tłuszczowych Omega-3, -6, -9 oraz witaminy E, olej z rokitnika po czwarte, odżywia skórę. Wspomaga jej regenerację i wzmacnia naturalną barierę ochronną.
  • Antyoksydacyjna Ochrona: Przeciwutleniacze obecne w oleju z rokitnika po piąte, chronią skórę przed działaniem wolnych rodników. Opózniają procesy starzenia się skóry.
  • Promienny Blask: Regularne stosowanie oleju z rokitnika nadaje skórze i włosom zdrowy blask oraz przywraca im naturalną elastyczność i miękkość.

Odkryj Czystą Siłę Natury z Olejem z Rokitnika z Wielkiej Brytanii!

Olej z rokitnika z Wielkiej Brytanii po szóste, jest doskonałym wyborem dla tych, którzy poszukują naturalnych, wysokiej jakości produktów do pielęgnacji skóry i włosów. Odkryj siłę natury i ciesz się zdrową, promienną skórą oraz pięknymi włosami już dziś! https://onibo.pl/

Olej
z rokitnika 100%

Zimnotłoczony, nierafinowany

Olej z rokitnika, tłoczony na zimno, to cenny surowiec stosowany w pielęgnacji skóry twarzy, ciała oraz włosów. Olej ten charakteryzuje się unikalnym składem kwasów tłuszczowych, karotenoidów, witamin, antyoksydantów i polifenoli. Ze względu na swoje właściwości i całkowitą naturalność wykorzystywany jest m.in. po zabiegach laserowych i chemicznym złuszczaniu naskórka.

50 ml