Nasz oryginalny olejek arganowy to esencja naturalnego piękna, która przenosi Cię prosto do serca Maroka. Krainy, gdzie te magiczne orzechy są zbierane od wieków. Pozyskiwany ze starannie wyselekcjonowanych orzechów arganowych. Nasz olejek zachowuje autentyczny aromat i właściwości, które sprawiły, że stał się symbolem luksusu w pielęgnacji skóry i włosów.

Wybierając nasz oryginalny olejek arganowy, wybierasz produkt, który podąża ścieżką natury, odzwierciedlając jej moc i bogactwo. Nasz olejek jest bogaty w witaminy, kwasy tłuszczowe i przeciwutleniacze. Które skutecznie nawilżają, odżywiają i regenerują Twoją skórę, pozostawiając ją promienną i jedwabistą w dotyku.

Ciesz się oryginalnym olejkiem arganowym, który jest nie tylko produktem, ale także doświadczeniem – doświadczeniem piękna i egzotyczności, które przenoszą Cię do krainy Maroka. Przywróć swojej skórze i włosom prawdziwą naturę – wybierz oryginalny olejek arganowy już dziś!

https://onibo.pl/

Czy olejek arganowy trzeba spłukiwać z włosów?

Zadziała zarówno na sucho, jak i na mokro. To także jeden z niewielu olejków, które można pozostawić na włosach bez spłukiwania, np. zabezpieczając nim końcówki. Olejek arganowy doskonale chroni włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Po czym poznać dobry olej arganowy?

Kupując olej arganowy warto zwrócić uwagę na to, czy jest sprzedawany w szklanej butelce, oraz na zawartość etykiety. Jeśli znajdziesz na etykiecie informację, że w środku jest 100% olej arganowy, zimnotłoczony i nierafinowany, a dodatkowo informację o kraju pochodzenia i certyfikat.

Czy olej musi być w lodówce?

Oleje powinno przechowywać się w szczelnych, ciemnych butelkach, w temperaturze pokojowej lub chłodniczej. Im więcej zawierają niestabilnych wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, tym temperatura ich przechowywania powinna być niższa.