ROKITOSOL / PINOL

Właściwości
ROKITOSOL
olejek 150 ml

Olejek do pielęgnacji skóry narażonej na odleżyny, wzbogacony o lanolinę i naturalne oleje z rokitnika, aloesu, jojoby i nagietka.


Pobudza regenerację, łagodzi podrażnienia , odżywia i natłuszcza.

Właściwości
PINOL
płyn 200/500 ml

Pinol – preparat polecany do pielęgnacji skóry narażonej na powstawanie odleżyn.


Dzięki zawartości naturalnych olejków preparat Pinol działa łagodząco i kojąco, nawilża i uelastycznia skórę. Ich naturalny zapach działa kojąco i relaksująco.

Właściwości
PINOL
krem 100 ml

Pielęgnuje i regeneruje skórę narażoną na powstawanie odleżyn, odparzeń i otarć.


Przyspiesza regenerację skóry, tworzy barierę ochronna, łagodzi podrażnienia.

Opinie
klientów

Przez mój stan zdrowotny borykam się z bolesnym problemem, którym są odleżyny. Próbowałem wszystkiego, nic nie przynosiło ukojenia, do czasu aż moja córka znalazła w internecie recenzję produktów marki Kosmed. Kupiłam pierwszy preparat na odleżyny od Kosmed, był to Pinol. Dostałem go w pobliskiej aptece. Pinol jest niczym zbawienie, koi podrażnienia przynosząc ulgę. Preparat ma bardzo dobry skład, sama natura, więc jest idealny dla wrażliwej skóry. Każdemu, kto boryka się z odleżynami, śmiało mogę polecić Pinol w sprayu i w kremie, które stosuję na przemian, ponieważ ból zdaje się być mniejszy, a rany szybciej się goją. Rewelacja.

Przeznaczenie

Preparaty do pielęgnacji
i regeneracji skóry narażonej na oleżyny.

Pinol – płyn pielęgnacyjny do ciała zapobiegający powstawaniu odleżyn odpowiada wymaganiom testu zgodności ze skórą atopową i szczególnie wrażliwą, łatwo ulegającą podrażnieniom, (Skin Compatibility Test) oraz spełnia wymagania stawiane kosmetykom o deklarowanych właściwościach tzw. hipoalergicznych.

 

Pinol – krem ochronny przeciw odleżynom odpowiada wymaganiom testu zgodności ze skórą atopową i szczególnie wrażliwą, łatwo ulegającą podrażnieniom, (Skin Compatibility Test) oraz spełnia wymagania stawiane kosmetykom o deklarowanych właściwościach tzw. hipoalergicznych.

 

Rokitosol – olejek do pielęgnacji skóry narażonej na odleżyny, wzbogacony o lanolinę i naturalne oleje z rokitnika, aloesu, jojoby i nagietka.
Pobudza regenerację, łagodzi podrażnienia , odżywia i natłuszcza.

Gdzie

kupić?

Produkty KOSMED dostępne są na terenie całego kraju w każdej dobrze zaopatrzonej aptece „od ręki” lub na zamówienie. Każda apteka może zamówić większość naszych produktów w takich hurtowniach farmaceutycznych jak Neuca lub Slawex.

 

W internecie:

 

Producent    |     P.P.H. „KOSMED” Zbigniew Leżański, ul. Gen. W. Andersa 3, 48-100 Głubczyce    |     NIP 748-100-33-39     |     www.kosmed.pl